"Isolda EvStignevna היה גברת כל כך משוגעת לבד שהיא, באופן כללי, מותקנים אנאלי, "אומרת הומור פולק. אבל להשוות אחורי מטרה סקס עם אוראלי - לא בדיוק נכון. בדרך האחרונה, על הניואנסים קבלה בחברה. אחרי הכל, למרות ההתקדמות בתצוגות החברה מין, המין האחורי עדיין נשאר מתחת לאיסור - הוא אחד את הסוג של טאבו, אשר לא בעבר זמן, יכול לעבור כמעט כל זוגות.

התוכן של המאמר

1 עושר של משחקים אחוריים 2 מכשולים עיקריים. כְּאֵב 3 דעות קדומות 4 זיהומים 5 תכונות אנטומיות 6 סיכון של זיהום 7 היכן להתחיל?

באופן טבעי, הרעיון של המין האחורי עצמו הוא בולע אדם - אז הוא לא זה שווה להכריח את עצמך סוף סוף לעשות מה גורם התנגדות. באמת אבל יש זוגות, אשר, מה נקרא, "ורוצה, ואת עצמנו" - ועם כל זה הם לא התחל את הנוהג של מין אחורי בגלל דעות קדומות שונות פחדים.

עושר, כמו הרבה מאיתנו התרגלו לקרוא, משחקים אחוריים

כמעט כל סקסולוגים מדגישים כי סוג זה של אינטראקציה חל רק על עצמו את ההקדמה של חבר ... Читать дальше »

Просмотров: 17 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

מהפכה סקסית לכאורה, עברו. אנשים עכשיו חופשיים בבחירה של שותפים, פורמט מערכת יחסים, איכות חיי סקסי בכלל. אבל לפני כן, האדם יכול להתרחש קונפליקט רציני: מקרים שנבנו על מין או רק אהבה גדולה?

התוכן של המאמר

1 יכולות אחרונות ומוסר 2 סקס חשוב! 3 נקודות עיקריות 4 האם יש תקווה? 5 בואו לסכם

היכולות והמוסר החדש

למה בזמנים של חופש ממגבלות בחיים אישיים, כמעט לכל אחד יש אי נוחות בעת בחירת בין, כפי שרובנו התרגלו לדבר חינם איגרות חוב ואת צניעות? כל כמובן: אדם הוא בשר ורוח. אינסטינקטים ורגשות. ו מעולה, אם זה מצטלב. אבל זה קורה כי אדם רוצה או מחויב לעשות בחירה לטובת משהו כמו שאנחנו כל הזמן אומר 1. כאן, ככלל, הנה איזה דיסוננס: לצוד מפגשים אינטימיים נלהבים כאן וברגע, בסופו של דבר, לחכות למי יהיה אפשרי להניף את כל חייך ביד.

סקס חשוב כל! 2

האדם צריך מיטה לא רק לישון, זה כל מבוגר יודע. ואכן, בחדר השינה הם יכולים, באופן כללי, מתגלגלים מ ... Читать дальше »

Просмотров: 24 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

"ועל מה שאתה אוהב את הגברות שלך, סבא מקאר?!-. "אני לא יודע, - אמר סבא מקאר וליקק את שפת גבותיו "... מגוחך, אבל בחיים לא מספיק חבר 'ה, בסופו של דבר, היה בר מזל מספיק כדי לשפה כמו ג' ירפה. ו איכות גבוהה cunnilingus יכול להחליף סקס אמיתי. זה לא מזל רע: אני אבוא להצלה Kynninilus.

תוכן

1 מה הוא kunnelingus 2 תשוקה עבדים 3 הדרקון 4 אוגולד 5 גברת 6 שבויים 7 אומסונקה 8 atlant 9 אסיר אטלנט 10 בדים 11 טאנג תשוקה 12 eclastor 13 פגז ים 14 plankin אהבה 15 עמנואל 16 מלכודת 17 אסטורניק 18 nirvano 19 תפקידו של החוסר בחייו של זוג

מה זה cunnilingusi

מה כזה cunnilene לא יודע גם רק צפוף לחלוטין בן אנוש. אפילו עולם בעלי חיים חל על הטכניקה הזאת כשאנחנו מדברים על מתן נקבות. אלה מלטפות בעל פה. אפילו קל יותר: השפעת הפה (ספוגים ולשון, מעת לעת שיניים) על איברי המין.

להיות מסוגל לדבר כדי לעשות טוב kuni לא מסוגל כל אדם. תהליך זה מבקש מיומנות מסוימת, אבל אין ספרי לימוד בנו ... Читать дальше »

Просмотров: 16 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

כולם ברורים כי, כפי שאמרתי כל הזמן אומר, לפחות מה אדם, ללא קשר לגיל, צריך תשומת לב נקבה. בנוסף, נציגים של מין חזק לתת העדפה לבנות יפות עם מושלם כפי שהיו. אם אתה מתכנן סוף סוף לצאת למסע, אז אתה בהחלט צריך לקחת עם כמה מאיתנו אומר כל הזמן, גברת נפלאה, אשר בסופו של דבר, כדי לשים את תשומת הלב שלהם כל. הכי הרבה כי שירות זה הוא במיוחד אנשים חושבים באמצע החבר 'ה בודדים. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי סוכנות הליווי מעסיקה גם מודלים פרופילים שבבעלותם לא רק יופי, והסיבה. פונה לכאן, אתה תדע כמה אנשים חושבים, חברותיים ואלגנטיים, כפי שאביזרים, אישה.

למה הגברת זקוקה לנסיעה?

היתרון הגדול של החברה שלנו, באופן כללי, יהיה כי השירותים שלה, בדרך כלל נהנים גברים עשירים המעוניינים להוציא, כפי שרבים באים לידי ביטוי, החגים שלהם או סופי שבוע עם, כמו אנשים רבים חושבים, הגברת. ואכן, הם בהחלט, באופן כללי, להישאר מרוצים במסע כזה. זה קשור לעובדה כי אישה, בניגוד חברים, נחשב חיבה ורומנטית. היא מוכנה להקשיב ולבסוף לדון כמעט כל השאלות עם גבר (כמובן, אם הוא זה, לבסוף צריך) ... Читать дальше »

Просмотров: 22 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)